Bugünkü
Takvim

yuvası ’da

Terör yuvası Almanya’da
seviciliğinde sınır tanımadı. Yıllardır PKK ve DHKP-C'nin teröristlerine kucak açan ülke bu insanlara maaş bağlayıp Türkiye aleyhine propaganda yapmak için her türlü imkanı verdi. 15 Temmuz sonrası FETÖ'cü teröristlerin de ilk tercihi Almanya oldu. Daha önce FETÖ'nün önemli adamlarından Zekeriya Öz'ü koruma altına alan Almanlar Can Dündar'a ise iş bile kurdu. 15 Temmuz ve FETÖ soruşturmalarında adı geçen Almanya'daki Türk NATO subaylarını da maaşa bağlayarak ödüllendiren Almanya'ya PKK ve FETÖ üyesi yaklaşık 7 bin 700 Türk vatandaşı sığınma için başvuruda bulundu. Almanya'nın 2017 yılının sonuna kadar 6 bin başvuruyu kabul edeceğini belirtilirken dün Almanya'nın kucak açtığı isimlerden birinin Adil Öksüz olduğu iddia edildi. Sığınma için Almanya'yı tercih eden Öksüz'ün, işlemlerinin ardından Hannover'e gönderildiği belirtildi. İddiaya göre Öksüz, Almanya'da geçici oturum talebinde de bulundu. Öksüz'ün bu talebini Baden- Württemberg eyaletinde yaptığı belirtildi. Geçtiğimiz aylarda MİT'e gönderilen belgelerde Öksüz'ün Almanya'da Frankfurt ve Ulm şehirlerinde görüldüğü iddia edilmişti.


Adil Öksüz'ün geçmişte yaptığı yolculuklar güvenlik kameralarına yansımıştı.

kalan karakter 1000

halil halil

bu adil denilen şerefsizi orada öldürmek lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.08.2017 15:51
Mete Han Mete Han

Eyy Almanya bunları sakın unutma bir gün bunun hesabını sizden soracağız..Soysuzlar iki yüzlü sahtekar şerefsizler...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.08.2017 11:50
ihsan ihsan

cia ajanları onu kaçırdı belli almanyada temizletilsin bu hainler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.08.2017 09:02
BGK BGK

ALMANYA TERÖRİSTLERİN yuvası olmuş FRANSA PARİS saldırılarını yapanların bile uğrak yeri DÜNYADA ne kadar TERÖR SALDIRISI varsa araştırın yolu ALMANYAYA düşmüştür 11 EYLÜL saldırılarını yapanlar ALMANYAYA yolu düşmüş kişiler PKK KAMPI gibi örgütlenmeler mevcut HİTLER öldü ama TORUNLARI ALMANYADA İKTİDARDA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.08.2017 09:01
hasan ali hasan ali

nerede vatanseverlerimiz haydi indirelim şu kahpeleri bulundukları inlerinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.08.2017 08:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.