;

Ankara’nın Bağları dünyayı oynattı!

40 ülkeden 105 öğrenci Antalya’daki ‘’nda buluştu. Ankara’nın Bağları şarkısıyla coştu. Vur patlasın çal oynasın eğlenen gençler renkli görüntüler oluşturdu

Ankara’nın Bağları dünyayı oynattı!
Sadece Ankaralılar'ı değil tüm Türkiye'yi oynatan Ankara'nın Bağları şarkısı, yabancıları da coşturdu. Konyaaltı Kent Meydanı'nda kurulan 'Ülkeler Panayırı'na katılan 40 ülkeden 105 yabancı öğrenci, Ankara'nın Bağları'nın kıvrak müziğine karşı koyamadı. Farklı kültürleri bir araya getiren ve 'Dünya Bize Katılıyor, Antalya'yı Keşfet' temasıyla hayata geçirilen ''na gelen öğrenciler göbek atıp gerdan kırdı. Gençler unutulmaz anlar yaşarken; onların coşkusu görülmeye değerdi. Endonezya, Brezilya, Cezayir, Fas, Tunus, Rusya, Mısır, Avusturya, Rusya, Çin gibi birçok ülkeden öğrenciler, Türkiye'yi ve Ankara'nın Bağları'nı çok sevdiklerini söyledi. Dünyanın dört bir yanından gelen gençlerin, Antalya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini sosyal paylaşım siteleri üzerinde dünya ile paylaşacağı, bir nevi Türkiye'nin tanıtım elçisi olacakları belirtildi.
Etiketler:
  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.