;

Dönüşümü millet istiyor

Tayyip Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı toplantısının detayları ortaya çıktı. Erdoğan, yapılacak değişimi halkın istediğini söylerken yeni isimler için titiz bir FETÖ incelemesi yapılması konusunda uyarıda bulundu

Dönüşümü millet istiyor
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, önceki gün gerçekleşen 'nin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nda önemli mesajlar verdi. Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş kongreler hakkında bilgi verdi. Belde teşkilatları için kongreye gerek olmadığını belirten Ataş, bunların atama ile yapılacağını söyledi. Ataş, daha sonra ilçe, ondan sonra da il kongrelerinin yapılacağı bilgisini verdi.

KRİPTO SIZMALARINA DİKKAT...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilat kongreleri sırasında yorulan, ayak uyduramayan, başarısız olanlar ile yollarını ayıracaklarını belirterek, "Bu değişim ve dönüşümü millet istiyor bizden. Milletin bu isteğini yerine getirip gerekli değişiklikleri yapacağız. Ancak içlerinde başarılı olan teşkilatlarımız da var. Onlarla yola devam edeceğiz" diye konuştu. Erdoğan ayrıca "Teşkilat yönetimlerine getirilecek isimlerle ilgili çok titiz bir FETÖ incelemesi yapılsın. Kriptolara sızmasına izin vermeyin" uyarısında da bulundu.

Zübeyde YALÇIN
  • 30 Temmuz 2017, Pazar

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

İNCE ELE REİS.BİZZAT ELE REİS.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.07.2017 10:51
Mahmut Mahmut

Evet kripto sızmalarına dikkat edilmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.07.2017 10:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.