;

Dünyaları yıkıldı!

Serdar Günaydın, dünyaevine girdi. Balayından döndüğünde bağırsak kanseri olduğunu öğrendi. Toplamda 75 kilo verdi. Eşi, “Yeni evimize giremeden hastaneye girdik. Bir ayda eriyip gitti“ dedi

Dünyaları yıkıldı!
İstanbul 'te yaşayan Serdar Günaydın ve eşi Yeliz Günaydın evlilik işlemleri için hastanede kan verdi. Doktor, "Ciddi bir sorun olabilir" dedi ve daha net sonuç için kolonoskopi çekinmelerini istedi. Genç çift nikahtan bir gün önce kan verip ertesi gün de düğünlerini yaptı. Balayına gitti. Döndüklerinde ise Serdar Günaydın'ın bağırsak kanseri olduğu anlaşıldı. 105 kilodan 30 kiloya düşen genç adam, yeni evinde sağlıklı ve mutlu bir gün geçirmeden hastaneye yatırıldı. 9 aydır hastanede tedavi görüyor. Bağırsak nakli bekliyor. Yeliz Günaydın, eşinin durumu karşısında kahrolsa da onu bir an olsun yalnız bırakmıyor. Bir gün bile evlilik hayatı yaşayamadıklarını söyleyen genç kadın, "105 kiloydu. Bünyesi çok güçlüydü. Düzenli olarak kan veriyordu. Hiç bir sıkıntısı yoktu. İlk olarak 80 kiloya kadar düşmüştü. Spordan zayıflıyor sandık. Meğer kanserdenmiş. Evlendim; 10 gün kalabildim evimizde. Daha birlikte misafir bile ağırlayamadık. Tek istediğim bağırsak naklinin yapılıp, eşimin sağlığına kavuşması" dedi.

Furkan KARA
Etiketler:
  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.