;

Kavuştular

, dedektif gibi iz sürüp köpeği Arya’ya ulaştı. İkilinin buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Genç kadın, “Şimdi sıra hırsızı bulmakta” ifadesini kullandı

Kavuştular
Antalya'da yaşayan Tuba Okul, kaybettiği köpeğine kavuştu. Olay iki gün önce Muratpaşa İlçesi'nde yaşandı. Genç kadın, Rotweiler cinsi Arya isimli bahçeye bıraktı. Ancak Arya bir süre sonra ortalıktan kayboldu. Panikleyen evladı gibi baktığı hayvanını hiçbir yerde bulamadı. Daha sonra çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Köpeğini bir hırsızın kaçırdığını saptadı. Ardından soluğu karakolda aldı. Görüntüleri ekiplerle paylaştı. Bunun üzerine çalışma başlatıldı. Mutlu haber ise dün geldi. Arya'nın hırsızdan kaçıp çiğköfteciye sığındığı öğrenildi. Köpeği kavuşan Okul, "Çiğköfte satan bir esnaf arkadaşımız, Arya'yı sahiplenmiş. Daha doğrusu Arya onun yanına gitmiş. Hatta beni en çok duygulandıran kısım, büfe sahibinin 3-4 aylık bebeklerine sahip çıkmış. Bebeği sevmek isteyenlere bile koruyuculuk yapmış. O esnaf astığımız el ilanlarından bizi aradı. Daha sonra kavuştuk" dedi. Hırsızı da bulacağını belirten Tuba Okul şöyle devam etti: "Arya'nın çalan kişiden kaçmış olabileceğini de düşünüyorum. Akıllı bir köpek. Ama sosyal medyadaki paylaşımlardan dolayı ifşa olması nedeniyle başının belaya girmemesi için de bırakmış da olabilir. Buradan ona sesleniyorum. Önce Arya'yı buldum, şimdi seni bulacağım."
Etiketler:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.