;

Çöp şişeler

İstanbul Şişli’deki CHP’li belediye taşeronu değiştirdi. Sosyetenin merkezi Nişantaşı’nda pis kokular yükseldi. İşçiler dün de belediye önünde grevdeydi...

Çöp şişeler
İştanbul 'ne bağlı temizlik işçileri geçtiğimiz pazartesi isyan etti. Direnişe geçti. İş bırakan 1200 çalışan greve gitti.Hal böyle olunca sosyetenin merkezi Nişantaşı pislikten geçilmedi. Dünyaca ünlü markaların sıra sıra dizildiği caddelerde çöp yığınları birikti. Kötü kokuları soluyan Beyaz Türkler de duruma tepki gösterdi. Ancak sesleri belediye tarafından işitilmedi. Sokaklar o günden bu güne hiç temizlenmedi. İş bırakma eylemine devam eden işçiler ise dün de belediye önündeydi. Pankart açıp ve sloganlar atarak eylemlerine devam etti. görüşmeler hakkında bilgi veren DİSK İstanbul Temsilcisi Adil Çiftçi, "Gün içinde sendika temsilcileriyle görüş alışverişimiz sürecek. İşçilerin sonuç alıncaya kadar bekleyişine devam edecek. Olumlu sonuç almayı umut ediyoruz" diye konuştu.

Etiketler:

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

çöp-şişli,ler diyisin...b.........k götüriyi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2017 10:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.