;

Mısır'da cami mahyasında dansöz oynattılar

Sisi diktatörlüğü altında yaşayan Mısır'da cami mahyasında dansöz oynatıldı. Seccadeye basan FETO’nun ardından, Sisi de İslam'ı ayaklar altına almak için ant içtiğini bir kez daha kanıtladı.

Mısırda cami mahyasında dansöz oynattılar

Darbeci Sisi yönetimindeki Mısır'da yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi. Seccadeye basan FETO'nun ardından, Sisi de sahiplerine "İslam'ı ayaklar altına almaya yeminli olduğu" mesajını gönderdi

Sosyal medyada paylaşılan ve kullanıcların tepkisini çeken görüntülerde, cami mahyasında dansöz görüntülerinin oynatıldığı görülüyor.

Mısır, bir camide iki minare arasına çekilen mahyada oynatılan rezil görüntüleri konuşuyor.

Özellikle Ramazan ayında birden fazla minaresi olan camilerin iki minaresi arasına konulan, başta ayet-hadis olmak üzere insanları iyiliğe, sevaba yönlendirmek amacıyla asılan ve güzel mesajların verildiği mahyada dansöz oynatıldı.

Görüntü Twitter'da kısa sürede hızla yayıldı. Skandal videoyu izleyen binlerce sosyal medya kullanıcısı, görüntüye çok sert tepki gösterdi.

Dansöz görüntülerinin, cami mahyasına nasıl yansıtıldığı ise bilinmiyor.

  • 17 Temmuz 2017, Pazartesi 11:26

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

vatikan haber ajansini bi kac sefer okudum, hacli seferci papa fransis, bi cok sefer "ISLAM REFOR EDILMELI" diye ifadeler kulandi, planlarin arkalarinda planlar var, feto bu "reformlarin" önemli parcasi olacakti, Islam (tek ve gercek din) hristyanlasma planlari. Allah Islam ve Kuran-i-kerim koruyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2017 17:48
imansız    sisi imansız sisi

bu zalim din le iman la hiç alakası olmayan ,müslümanım ayağına haçlıların desteği ile geldi oturdu ,eyy mısır halkı bu köpeği öldürün ,başınızdan bir an önce atın ,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.07.2017 16:30
Mehmet Mehmet

Şimdi CHP'liler, ah bizim ülke de böyle olsaydı diye içlerinden geçiriyorlar. Sisi ABD ve İsrail mandası, her türlü pislik kendisine yakışır. İnsan kendini sattıktan sonra her menaleti yapar. KK, Gülen, HDP=Pkk bu güruh aynı fabrikanın çarkları, aynı kanalizsayonun suları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.07.2017 16:22
Bman Bman

Fetö,zalimleri için yaşasın cehennem ! Kendilerine verilen mühleti kullanan bu alçaklar, hesap zamanının gelmeyeceğini mi sanıyor. Hem bu dünyada hem Allah'ın huzurunda Dine ve Millete yaptığınız ihanetin bedelini ödeyeceksiniz, kurtuluşunuz yok. Dünyada kalan sefil zamanınızı kaçarak, göçerek geçirin. Vatansız ve onursuzsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.07.2017 14:58
Eray Eray

İşte İslam ülkelerinin neden bu halde olduklarının açıklaması. Her ülkeye bir Erdoğan lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.07.2017 14:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.