;

Buyurun buradayız!

’un yıldönümünde halk sel olup meydanlara aktı. Destanın başladığı yer olan ’nde ise 5 milyon vatandaş vardı. Darbesavar halk, sosyal medyadan 15 Temmuz günü Erdoğan’ın uçağını tüm dünyada hedef haline getiren Stratfor’a bu fotoğraf ile mesaj gönderdi: Konum veriyoruz, aramanıza gerek yok.

Buyurun buradayız!

15 Temmuz 2016, tarihe kendi vatandaşlarına kurşun sıkıp bomba atan kalleşlerin ihaneti olarak geçtiği kadar tankların önüne yatıp, kurşunlara göğüs geren bir halkın destanı olarak da akıllara kazındı. Bu şanlı günün yıldönümünde milyonlar bir kez daha sokaktaydı. Şehitlerini yad etmek ve gazilerini onurlandırmak, eşsiz destanın kutlamasını yapmak için direniş noktalarına akın eden vatandaşlar aynı zamanda kalleşleri de unutmadı. Pensilvanyalı teröristbaşı ve onun peşinden koşanlara idam isteyen millet, FETÖ'nün hem içeride hem dışarıdaki yardakçılarını da unutmadı.

BEŞ MİLYONLUK DEV CEVAP
FETÖ ile aynı sözleri paylaşan, teröre kalkan olma niyetinde olan yurt içindeki maşalara bolca slogan atan kalabalık, yurt dışındaki FETÖ ve terör destekçilerine ise sosyal medya aracılığıyla ulaştı. Darbe girişimi gecesi, Marmaris'ten havalanarak İstanbul'a doğru uçan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan kılpayı darbecilerden kurtulurken, ABD gizli servisi CIA'nın yan kuruluşu olan Stratfor, Erdoğan'ın uçağının rotasını Twitter üzerinden canlı olarak yayınlamıştı. üzerinde toplanan milyonlarca vatandaş Stratfor'un bu yayınını unutmadı ve dün 5 milyon kişilik buluşmanın görüntülerini Stratfor'un sosyal medya hesaplarına "Konum istiyorsanız, aramanıza gerek yok. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve 5 milyon vatandaş buradayız" mesajını gönderdi.Stratfor, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağının güzergahını Twitter'dan yayınlamıştı.


TÜRKİYE SOKAKTA
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Pazar gecesi 24'e kadar nöbetteyiz" çağrısı ile milyonlar bir kez daha ne başladı. 81 ildeki direniş noktalarına binlerce insan akın etti. Bu alanlarda sabahlayan vatandaşlar dün gece geç saatlere kadar nöbet yerlerini terk etmedi.

  • 17 Temmuz 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

BGK BGK

CİA nın köpekleri kullan at tipi teröristler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:36
BGK BGK

düşürmelerine imkan yoktu darbe yapmaları imkansızdı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:30
Mehdi Mehdi

cıa derin ingiltereye hizmet eder,stratfor derin abdnin itidir.Cehennemin dibini boyladı kafir feto ve kafir stratfor.VATAN HAİNİ FETOCU KAFİRLER.KAFİR STRATFOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:03
AHMET AHMET

TERÖRİSTLERİN YER BELİRLEME CİHAZLARINI MÜNASİP YERLERİNE MONTE ETTİK

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 17.07.2017 09:32
t.c t.c

bu şerefsiz adam bizim jetlerin menziline girince füzeyle düşürülmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.07.2017 09:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.