;

Sokak korosu!

, sonucunu hazmedemedi. “Meclis’i terk ederiz” diyerek iktidarı tehdit etti. Yetmedi. Tıpkı terör örgütleri ve PKK gibi halkı sokağa dökmek istedi. da bu koroya eklendi.

Sokak korosu!
16 Nisan unda yenilgiye uğrayan , milletin iradesini karşısına aldı. Yüzde 51.4'lük zaferin iptali için YSK'ya dilekçe yağdırdı. Fakat itirazlarından da sonuç alamadı.

Bu kez, sandıktan 'Hayır' çıksın diye çırpınan lı liderler sahne aldı. Terör yandaşı sözde gözlemcileri üzerimize saldı. Aba altından sopa gösterip Ankara'yı tehdide kalkıştı.

Batı'dan bu desteği de alan CHP'liler, terör örgütlerinin peşine takıldı. Tıpkı ve PKK'nın elebaşları gibi halkı sokağa çağırdı. Hatta bir vekil, "Ekonomiyi batırın" çağrısı yaptı.

Son olarak da kaos lobisine katıldı. Yasalar istediği gibi olmazsa sine-i millete döneceklerini açıkladı. Millet, isyan bayrağı açtı: Siz sine-i Avrupa'ya dönün!AGİT'TEN SKANDAL ÖNERİ
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) yetkilisi Link, baklayı ağzından çıkardı: Bizi dikkate alın. Oyları yeniden sayın.

Bunu yapmazsanız başka devletler tarafından eleştirileceksiniz. Politik açıdan durumunuz daha da kötüleşecek.

kalan karakter 1000

izlenimler izlenimler

Onları onayliyanlari destekliyenleri izliyenleri takip edenleri de onlara katacağız

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.04.2017 17:03
turhanay turhanay

bu cehepelilerin dokunulmazlıkları kalkmadı mı? sürekli suç işlemekteler,demirtaşa arkadaş gönderilmeleri lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.04.2017 14:44
KAMİL KAMİL

KAZANAMADI..ŞİMDİ.ÇAMUR.ZAMANI...CHP..TÜM.MİLLET.VEKİLLER.RİNİ..VE..BAŞKANI..DEGİŞME..ZAMANI..GELMİŞ...YENİ.JENERESYON..LAZIM..AKILI..BİLGİLİ..GÖRGÜLÜ..ZEKİ....İKNA.KABİLİYETİ.YÜKSEK...SİYASETE..TECRUBEYE..GEREK..YOKTUR...ÜLKEMİZDE..HERKES..ÇOK.İYİ..SİYASET..AGZI..OLAN..SİYASET..YAPAR...SİYASETTE..KAZANMAK.ÖNEMLİDİR....MADEM..KAZANAMIYORSUN...KENDİ..İÇİN..DÜŞÜNMEN.LAZIM..NERDE..HATA..YAPIYORUM..SAG..SOLA...SALDIRMAKLA..SİYASET..OLMAZ...BENCE..CHP..YE..YENİ..NESİL..LAZIM..DİNAMİK...ENERJİK..ÇALİŞKAN...ÜLKESİNİ..SEVEN..GENÇLER.VAR..BU.ÜLKEDE..SİYASAL..FAKULTELER..VAR.KAÇTANE..ÖĞRENCİ...SİYASET..YAPIYOR..BİZ.ÜLKE.OLARAK..HER..İŞİ.ERBABINA..BIRAKMIYORUZ...HERKES..İŞİNİ..MESLEGİNİ..YAPSA...SIKINTI..KALMAZ..SAYGILAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 21.04.2017 14:37
AHMET AHMET

BÖYLE KORO BAŞIMIZA TAŞ YAĞDIRIR HAFİZANALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 14:17
ihsan ihsan

bu chp nin başka bildiği bir şey yokki sırf sokak sokak çocukları

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.04.2017 12:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.