;

Şimdiden işi hazır

’nin Gine-İstanbul seferinde dünyaya gelen Kadiju’nun eğitim masrafları karşılanacak. Ayrıca gelecekte iş imkanı da sağlanacak.

Şimdiden işi hazır
Eşi benzerine az rastlanacak doğum, 10 Nisan'da Türk Hava Yolları'nın Gine - İstanbul seferinde gerçekleşti. Fransız vatandaşı Hafi Diaby'nin (18) uçuş esnasında doğum sancıları tuttu. Bu sırada kabin ekibi, genç kadına müdahele etti. Öğrendikleri eğitim sayesinde doğumu gerçekleştirdi. Kız bebeğe annesinin isteği üzerine Kadiju ismi verildi. Türk Hava Yolları'nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ise bebeğe gelecekte iş vermek istediklerini söyledi. Doğumda emeği geçen tüm personeli tebrik eden Aycı, "Elbette ki bir jest düşünüyoruz. O bizim uçağımızda dünyaya geldi. Bebeğin eğitimi, daha sonra da iş hayatına başladığında THY'yi tercih etmesi noktasında elimizden geleni yapacağız. Uçağımızda doğan bebeği, ileride bir çalışanı olarak aramızda görmek istiyoruz. Bununla ilgili girişimleri de ilgili makamlar ve aileler nezdinde yapacağız" dedi.
Etiketler: ,

kalan karakter 1000

Ayse Ayse

Cok guzel ve anlayisli bir teklif THY larindan

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.