Bugünkü
Takvim

İki kardeşe kurşun

Silahlı saldırgan, 2 kardeşe kurşun yağdırdı. Ağabey öldü, kardeşi yaralandı...

ABONE OL
İki kardeşe kurşun
İstanbul Bağcılar'da dün 16 yaşındaki İbrahim Malay ve 13 yaşındaki kardeşi Furkan Malay babaları Nimetullah Malay ile birlikte bakkal dükkanına girdi. Baba, para bozdurmak için dışarı çıktı. O sırada içeri giren silahlı saldırgan, iki kardeşe kurşun yağdırdı. Sağlık ekipleri, lise öğrencesi İbrahim'in öldüğünü belirledi. Kardeşi Furkan ise hastaneye kaldırıldı. Çocukların yakınları ise ailenin daha öncede PKK terör örgütü tarafından tehdit edildiğini iddia etti. Polis ekipleri cinayetin siyasi bir boyutu olup olmadığını araştırıyor.

Barış SÖZAL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.