Bugünkü
Takvim

Gülen CEMaati

Gülen CEMaati

Almanya'nın Türkiye düşmanlığına de katıldı! Almanlar işi gücü bıraktı. 'da "Erdoğan, Uyum ve İslam" konulu bir etkinlik yaptı! Özdemir, burada sahneye çıktı! Önce MİT'in 'daki istihbari faaliyetlerinin kabul edilemez olduğunu anlattı. FETÖ'ye sahip çıkan Özdemir, ardından Türkiye'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı. Fakat salonda olan başörtülü genç bir kadın Özdemir'in suratına tokadı çaktı! Söz konusu kadın Özdemir'in gözlerinin içine baka baka şu ifadeleri kullandı: "Bundan 15 yıl önce Türkiye'de ifade özgürlüğü yoktu. Kürtler kendi dillerini konuşamıyorlardı. Başörtüsü ile eğitimi bir arada düşünmek mümkün değildi. Şu an üniversite sayısı üçe katlandı, alt yapı iyileştirildi. Eğer konu ifade özgürlüğü ise ben de Erdoğan yanlısıyım. Ama madem ifade özgürlüğü var, neden ülkene git diyorsun?" Cem Özdemir bu soru üzerine büyük şok yaşadı. Öte yandan Özdemir, Almanya Federal Meclisi'nin, 1915 olaylarını 'Soykırım' olarak nitelendiren tasarıyı hazırlayarak 'Evet' oyu kullanmıştı.

ÖZDE ALMAN
Özdemir, oylama sonrası konuşma yapmak için kürsüye çıktı. Yakasına ise sözde yalanın logosu olan "Unutma beni çiçeği" rozetiyle çıktı.

kalan karakter 1000

HAİNE,İDAM,,EVET, HAİNE,İDAM,,EVET,

HESAP GÜNÜ BENİM DÜĞÜN GÜNÜMDÜR ,O ŞEREFSİZLERİN İNLEYECEĞİ GÜN ,KEYFİME DİYECEK YOK ,ALLAH C,C İYİKİ CEHENNEMİ YARATMIŞ ,TEŞŞEKKÜRLER ALLAH ,,,IM ,BİZLERİ CEHENNEM AZABINDAN KORU ,AMİN,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.03.2017 09:40
fatisultan23 fatisultan23

Bu pislik chpkk nın klonlanmış ekürü dür, boşuna oralarda kalmıyorlar chpkk lıların %60 almanya, hollanda, isviçre, belçika ve avrupa teröristleriyle tam destekçi olarak çalışmalar yapmakta bu şerefsiz ve yandaşlarının niyetleri gayet açık Türkiye Cumhuriyetinin İslam Ülkesi olması bu pis ermeni terörist cem şerefsizine batıyor, bu durumda tam yerine gitmişler, çünkü gittikleri ülkelerde Türkiyeyi İslam Dinine sahip olmalarında rahatsız oluyorlar, ama bu pislikler sanmasın başarılı olacaklarını kesinlikle olamayacaklar ve EVET EVET EVET Diyerek bu teröristleri yok edeceğiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.03.2017 08:32
veysel veysel

pis hain ,türkiye ,ye dönersen seni öpmek boynumuzun borcu ,hadi yiyosa gel,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.03.2017 08:30
zülkif zülkif

cem sakın ülkemize geleyim deme ,gelirsen eğer o hezeyanlarını sana yedireceğiz,,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.03.2017 08:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.