Bugünkü
Takvim

Evinde uyurken trafik cezası yedi

ABONE OL
Evinde uyurken trafik cezası yedi
İlginç olay İzmir'de yaşandı. 65 yaşındaki Kemal Şafak'ın evine dün ceza tutanağı gönderildi. Yaşlı adam tutanağı inceledi. 20 Nisan 2016'da saat 02.29'da Bornova İlçesi'nde dur ihtarına uymadığı için 199 TL para cezası yediğini öğrendi. Şoka giren Şafak, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne gitti. Karara itiraz etti. Ancak talebi reddedildi. Cezanın kesildiği tarihte evinde uyuduğunu söyleyen Şafak, "Ben polis babasıyım. Polis babası polisten kaçar mı? Bu ceza haksız yere yazıldı. Benimle dalga geçiyor. Bu saatten sonra bir şey yapılamaz biliyorum ama bu gibi durumlara bir önlem alsınlar, başkalarının başına gelmesin" diyerek sitem etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.