Bugünkü
Takvim

Baronların piyonları

, ’de coşkulu kalabalığa seslendi: Kandil’deki terör baronlarına piyonluk yaptılar. Utanmadan Kürtlerin temsilcisiyiz dediler! Yalan...

ABONE OL
Baronların piyonları
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 'de toplam yatırım bedeli 514 trilyon olan 211 projenin toplu açılışını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalar yaptı:

Türkiye Cumhuriyeti devleti, 80 milyon vatandaşımızın tamamının devletidir. Devletimiz meseleleri konuşarak, görüşerek, kimsenin burnu kanamadan çözmek için uzattığı eli ısıranların başını ezmeye muktedirdir. Nitekim çukur eylemlerini başlatan terör örgütünü açtığı çukurlara gömerek bu gücünü göstermiştir.

Terör örgütü, birileri tarafından kendisine verilen Türkiye'ye zarar verme, Türkiye'yi oyalama, yıpratma misyonu için gözünü kırpmadan Kürt kardeşlerimizi ateşe atmıştır.

Artık bu ülkede hangi örgüte mensup olursa olsun hiçbir teröriste rahat yoktur. Ya girdikleri bu yanlış yoldan geri dönüp teslim olacaklar ya da bu toprakları terk edip gidecekler.

Kardeşlerim Diyarbakır'da 53 Kürt kardeşimizi öldürdüler mi? Kürt kardeşlerimden ne istiyorsun? 15-16 yaşındaki bir genci katilce şehit ettiler! Kız-erkek demeden dağa kaçırdılar. Utanmadınız mı? Sıkılmadınız mı? Utanmadan biz Kürtlerin temsilcisiyiz dediler! Yalan! Ben 80 milyonun temsilcisiyim. Niye? Çünkü yaradılanı yaradandan ötürü seviyorum.

Kandil'deki terör baronlarına piyonluk yaptılar. Bu devlet 80 milyonun tamamının devletidir.

Mardin'de dev şehir hastanesi açılacak. Ulaşımda havalimanı, 25 havalimanı vardı. Şu anda 59 havalimanı var Türkiye'de. İstanbul boğazında iki köprü vardı. Denizin altından Marmaray yaptık. Dedik ki bitmez. Boğazın altından Avrasya Tüneli'ni yaptık. Fakat dedik ki bize bu yakışmaz. Biz Fatih'in torunlarıyız, bir de körfezde Kocaeli'nde Osmangazi Köprüsünü yaptık. Ama bunlarda göz yok, kulak yok.

kalan karakter 1000

Türk Türk

cumhurbaşkanım bunların pislik olduğunu kürt kardeşlerimizde biliyor peki pislik nasıl temizlenir imha ile değil mi? ceza evlerinde islah olsalardı bunların babaları dedeleri islah olurdu af edilip çıktılar yine hainlik etmediler mi? o zaman imhaları MÜBAH DEĞİLMİDİR evet mübahtır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.03.2017 09:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.