Bugünkü
Takvim

Facia sonrası ilk durak istanbul

Facia sonrası ilk durak istanbul
Kızıl Ordu su, 25 Aralık'ta Tu-154 uçağının düşmesi sonucu 64 üyesini kaybetti. Yeni kadrosunu hızla belirleyen koronun, kazadan sonra yurtdışındaki ilk konseri için seçtiği durak İstanbul oldu. Koro üyeleri, kaybettikleri arkadaşlarını anmak adına 8 Nisan'da saat 20.00'de Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda müzikseverlerle buluşacak. 2015 yılında İstanbul'a gelen ve Türkçe şarkıları başarıyla seslendiren Korosu büyük beğeni toplamıştı. Valeri Halilov'un kazadaki ölümünden sonra koronun şefliğini Gennadiy Saçenyuk üstlenmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.