Bugünkü
Takvim

Gölet mezarı oldu

ABONE OL
Gölet mezarı oldu
Isparta Sütçüler'de yaşayan Haydar Erdem'in (18), arkadaşlarıyla birlikte gittiği gölette can verdi. Yürek sızlatan olay şöyle gelişti. Süleyman Demirel Üniversitesi Prof. Dr. Hasan Gürbüz MYO Maliye Bölümü'nde Erdem, dün arkadaşlarıyla birlikte Yeşildere Karaali mevkiinde gezmeye gitti. 7 metre derinliğindeki göle giren Erdem, boğulup can verdi. Erdem'in hareketsiz durduğunu gören arkadaşları, 112 ekiplerine haber verdi. Ancak olay yerine giden ekiplerin müdahalesi de fayda etmedi. Talihsiz gencin ölümü, ailesini ve arkadaşlarını derinden etkiledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.