Bugünkü
Takvim

Al sana cevap

, Türk bakanları yasakladı. Protestoculara atlarıyla itleriyle saldırdı. Fakat faşizan baskılar, gurbetçilerimizi yıldıramadı. Sandık “Evet” oylarıyla patladı

ABONE OL
Al sana cevap
Türkiye, Cumhurbaşkanlığı Sistemi için harekete geçti. Avrupa, panikledi. Nazi artıklarının dümen suyuna giren birçok lider, terör örgütleriyle işbirliğine gitti.

"HAYIR" kampanyaları düzenledi. Türk bakanların konuşmasını ise engelledi. Hatta Merkel, kendini kaybetti. Köln'de PKK'lı hainleri ücretsiz otobüslerle sandığa gönderdi.

Ancak faşizan uygulamalar bize sökmedi. 7'den 70'e bütün gurbetçilerimiz, erken saatlerden itibaren konsolosluklara akın etti. Oy vermek için uzun süre bekledi.

Türkler'in öfkesi, pusulalarda da kendini gösterdi. "Evet" mührünü gavura vurur gibi basan binlerce kişi, dünyaya mesaj gönderdi. Avrupa'nın oyunu geri tepti.ONLAR TERÖRİSTE OTOBÜS VERDİ
Köln'de terör örgütüne tahsis edilen ücretsiz otobüslere, "Hayır" sloganları yazıldı. Alman maşası teröristler ise zafer işareti yaptı.VATANDAŞ HADLERİNİ SANDIKTA BİLDİRDİkalan karakter 1000

fatisultan23 fatisultan23

Pis pkk lı terörist ne oldu paçavralarına hepsi tek tek ve toplu halde kandilde Türk Silahlı Kuvvetleri Ordumuzun Gölgesinden kaçarak inlerinden geberiyorlar, sizin gibi avrupa terörist birliğinizde 16 Nisanda TÜRK MİLLETİ EVET DİYEREK yerin dibine sokacağız pis pkklı ve chpkklı teröristleri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.03.2017 13:53
esabil esabil

Evet, ulan evet,çatlayın evet, patlayın evet, Alman bozuntuları evet, Pkk evet, Fetö evet, Chp çürükleri evet, Sadet size bir sürü oy verdik yazzık size çatlasanızda evet, israi, ABD, Avrupa, Rusya, iran, tüm islam ve Türk duşmanları evet

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 28.03.2017 13:39
OSMANLI OSMANLI

30 senedir Almanyada yasiyorum...Alman gibi baska bir Domuz Millet yoktur...Yahudilerle ayni kafadalar !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 28.03.2017 10:10
gülce gülce

bencede evet

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 28.03.2017 09:35
ihsan ihsan

elbette böyle olması lazım adamın kanına dokunuyor gavurun yaptığı haksızlıklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 28.03.2017 09:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.