Bugünkü
Takvim

Tekmeye tahliye!

Tekme atarak 17 yaşındaki Burak’ı öldüren aynı yaştaki Ramazan, tutuklu bulunduğu süre, verilen ceza miktarı ve yaşı göz önüne alınarak tahliye edildi.

ABONE OL
Tekmeye tahliye!
Konya'da geçen yıl 17 yaşındaki Ramazan E.Z., ile Burak Kenan (17) arasında 'yan bakma' tartışması çıktı. Ramazan, Kenan'ın göğsüne tekme attı. Baygınlık geçiren genç, hastanede öldü. Ramazan E.Z. tutuklandı. Dün hakim karşısına çıkan katil zanlısı savunmasında öldürme kastının olmadığını söyledi. Mahkeme, Ramazan E. Z.'ye önce 8 yıl hapis cezası verdi. Yaşı küçük olduğu için cezayı 5 yıl 4 aya düşürdü. Heyet, sanığın halini de göz önüne alıp cezayı 4 yıl 5 ay hapis cezasına indirdi. Ramazan E.Z., tutuklu bulunduğu süre, verilen ceza miktarı ve yaşı göz önüne alınarak tahliye edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.