Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.03.2017 Gazete
ABONE OL

Geri zekalılar!

Geri zekalılar!
Teröristbaşı Gülen ile adamları, her türlü hainliği yaptı. Ancak ortaya çıkan son gerçek, 'nün korkunç yüzünü bir kez daha kanıtladı. FETÖ'nün üstün zekalı çocukları hedefine aldığı ortaya çıktı. Balıkesir Üstün Zekalıları Destekleme Derneği Başkanı Hasan Paşa Decedeli, bazı üstün zekalı çocukların FETÖ mağduru olduğunu anlattı. Decedeli şu açıklamayı yaptı: "İsrail ve bazı Avrupa ülkeleri, üstün zekalı çocukları tespit edip onlara teklifler götürüyor. Geçen sene çok miktarda İsrail'e üstün zekalı çocuk göçü oldu. FETÖ de zaman zaman bu çocukları kullandı. 2011-2012 yıllarında 60'ın üzerinde aile İsrail'e götürüldü."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.