Bugünkü
Takvim

bana ‘mommy’ dedi

ABONE OL
Ronaldo bana ‘mommy’ dedi
Mersin'in Arslanköy köyünde kurduğu tiyatroyla dünyaya sesini duyuran ve Türk Telekom'un reklam filminde de Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ile kameralar karşısına geçen Ümmiye Koçak, ilginç açıklamalar yaptı. Madrid'de birlikte çalıştığı 'yu 'evladı gibi gördüğünü' anlatan Koçak, yaptığı işlerin, yardımsever kişiliğinin kendisini etkilediğini, bu nedenle de Ronaldo'yu görünce sarıldığını söyledi. Koçak, Ronaldo ile iyi anlaştıklarını belirterek, "O bana verdi o sevgiyi, ben de ona verdim sevgimi. Ben ona ilk sarıldığımda 'Kurban olduğum oğlum' dedim. O da bana 'Mommy" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.