Bugünkü
Takvim

O gece bir ödev verildi

O gece bir ödev verildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi , 15 Temmuz Derneği'nin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi desteğiyle düzenlediği, "15 Temmuz Şehit Aileleri Buluşması" etkinliğinde şehit aileleri ile bir araya geldi. Burada konuşan Emine Erdoğan, Milli Mücadele, Çanakkale şehitleri gibi, 15 Temmuz şehitlerinin de üzerinde yaşanan toprakları Vatan yapan unsurlar olduğunu ve tüm şehitleri minnetle andığını söyledi. 15 Temmuz'un dünyada benzerine az rastlanacak bir halk devrimi olduğunu belirten Erdoğan "Vesayetçi güçlere karşı millet iradesinin zaferiydi. Milletimiz o gece siyasi iradeye bir ödev verdi, 'Vesayetleri bu ülkenin bütün hücrelerinden temizle' dedi. 16 Nisan referandumu işte bu ödevin metnidir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.