Bugünkü
Takvim

‘Kızım çocuk gelin olmasın’

ABONE OL
‘Kızım çocuk gelin olmasın’
Tunceli Pertek'te oturan Düzyar Ailesi, 16 yaşındaki kızları Miyase'yi okuması için İzmir'deki teyzesinin yanına gönderdi. Urla'da eğitim gören genç kız, 25 gün önce kayıplara karıştı. Anne Songül Düzyar, kızının kaçırıldığı iddia etti. Miyase'nin hayatından endişelendiğini belirten Düzyar, "Akşam okul çıkışında okul servisine binmek istediği sırada A.K. adlı kişi tarafından zorla kaçırılmış. Bu kişi 6 ay önce de kızımı kaçırdı. Kızımın çocuk gelin olmasını istemiyorum. Gece gündüz üzüntüden kahroluyorum" diyerek yardım istedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.