Bugünkü
Takvim

3.5 atıyor

tarihin en büyük kayıplarını verdi. Aylardır terör örgütüne yapılan operasyonlar ’i korkuttu. Elebaşlarının hiçbiri Nevruz kutlaması için inlerinden kafasını dışarı çıkaramadı

ABONE OL
Kandil 3.5 atıyor
Terör örgütü 'nın sözde yöneticilerinden olan Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın korkudan Nevruz kutlamalarına katılamadıkları öğrenildi. Güvenlik güçlerinin yürüttüğü operasyonlarla ağır darbe yiyen terör örgütü PKK'nın üst yönetimini saran korku ve panik telsiz konuşmalarına yansıdı. PKK'nın elebaşları Murat Karayılan, Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın 'yakalanma ve öldürülme' korkusuyla inlerinden çıkamadığı, 'deki Nevruz'a katılamadıkları ortaya çıktı. İstihbarat birimleri, teröristlerin yaptığı kriptolu telsiz görüşmelerini çözümledi. Buna göre, terör ele başlarının "suikast ve yakalanma" korkusuyla inlerinden çıkamayarak Nevruz'a katılmamaları örgüt mensupları arasında alay konusu olduğu anlaşlıdı. Teröristlerin telsizde "Bunlar korkularından günleri unuttular" diyerek elebaşlarıyla dalga geçtiği görüldü.


Sırrıberk ARSLAN

kalan karakter 1000

adsız adsız

domuzlar gibi inlerde yaşıyorlar hele kafalarını bir çıkartsınlar üç buçukmu beş buçukmu görsünler günlerini

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.03.2017 01:06
vtnds vtnds

esir almayalim,.kiyamete kadar temizlik,durmak yok,.!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 08:11
Bekir Bekir

İT SÜRÜSÜ BONLAR İT İT

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 04:07
Ayse Ayse

CIA biliyor bu Turk vatan hainlerinin nerede oldugunu ve saklanmalarini da idare ediyor bu Alcak CIA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 02:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.