Bugünkü
Takvim

Neden istifa edeyim ki!

ABONE OL
Neden istifa edeyim ki!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum çalışmalarını sürdürdü. Kılıçdaroğlu, son günlerde kendisine sürekli sorulan, "Eğer referandumda evet çıkarsa istifa edecek misiniz? Çünkü 7 seçim kaybettiniz, istifa etmediniz" sorusuna ilk kez cevap verdi. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: Neden istifa edeyim ki. Ben seçimle CHP Genel Başkanı oldum... Kılıçdaroğlu'nun bu açıklama sosyal medyada tepkilere neden oldu.

kalan karakter 1000

selim selim

alman cakail oldugun icin olabilirmi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2017 12:53
Türk Mücahid Türk Mücahid

seçilmiş herkese ,laf atıf istifa et diyen sen değil misin ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2017 08:58
Tayfun Tayfun

KK senin Turk olduguna kimse inanmaz kendisinden baska.. Ne Oldu bu CHP sine .. Ellerinizden gelse iktidara gecmek icin Turkiyemizi parcalamagada hazirsininiz. CIA planlarina gore Muhalif olarak darbe ile Sisi gibi belki iktidara gecersiniz .. Hepiniz CHP=HDP=PKK Turk dusmanlarisiniz ; def olun gidin bu topraklardan biran evvel firsat varken..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2017 05:38
CANAN CANAN

Sen secimle degil kasetle baskan oldun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.03.2017 05:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.