Bugünkü
Takvim

Engelsiz Türkiye

ABONE OL
Engelsiz Türkiye
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ankara'daki AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen, "Engelsiz Türkiye için Evet" programına katıldı. 16 Nisan'ın milletin önündeki her türlü engeli aşmak için sunulmuş tarihi bir fırsat olduğunu söyleyen Kaya, "Ne FETÖ ne Hollanda ne Avrupa, hiçbir güç bizim kutlu yürüyüşümüzü durduramayacaktır" dedi

kalan karakter 1000

önemli soru önemli soru

sayın başbakan binali yıldırım gitme dediği halde bunlar neden gitti. kriz çıkarmak kimin işine yaradı ben söyleyeyim FETÖ nün işine yaradı. Ab birliği ile her takışma türkiye ekonomisine darbe vuruyor. Türkiyenin ab ülkeleri ile ihracatı var. Hemde kaç tane kalemde. Başbakan binali yıldırımın sözünü dinlemeyenleri görevde tutmayın yarın öbürgün Türkiyeyi çok daha zor duruma sokabilirler. kendi kafalarına göre gitmiş olamazlar. Kimden gidin emri aldılar bu soru araştırılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 02:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.