Bugünkü
Takvim

Çamaşır makinesine dikkat

ABONE OL
Çamaşır makinesine dikkat
Hepimizin evinde bulunan çamaşır makinesi, bir evi yaktı. Adana'nın Seyhan İlçesi'nde yaşayan Emine Beyazgül (42), çamaşır makinesine aşırı yükleme yaptı. Makineye aşırı çamaşır doldurup, düğmeye bastı. Beyazgül daha sonra komşu ziyareti için evden çıktı. Bir süre sonra makinenin motoru alev aldı. Alevler, Beyazgül'ün evini sardı. Komşular itfaiyeyi aradı. Beyazgül ise evini alevler içinde görünce yıkıldı. İtfaiye, yangını kısa sürede kontrol altına aldı.Gözyaşlarına boğulan Emine Beyazgül'ü, komşuları ve oğlu Ali (13) teselli etmeye çalıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.