Bugünkü
Takvim

79’unda hapse girdi

ABONE OL
79’unda hapse girdi
Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde yaşayan 79 yaşındaki Nasrettin Şitil, birkaç ay önce eşi S. Şitil (49) ile tartıştı. İkilinin kavgası mahkemeye taşındı. Yaşlı adam, 6 ay evden uzaklaştırıldı. Ancak karara uymadı. Evine girip çıkmaya devam etti. Bunun üzerine kadın, yeniden mahkemeye gitti. Eşini şikayet etti. Şitil hakkında bu kez 7 gün hapis cezası verildi. Cezaevine gönderildi. Nasrettin Şitil'in oğlu Murat Şitil, karara büyük tepki gösterdi. Babasının ayakta duramayacak kadar yaşlı olduğunu belirten Şitil, "Bize yapılan tebligatta babamızın imza için emniyete gelmesi söylendi. Ancak tutuklandı. Eşi, babamızın ikinci karısı yani üvey annemiz. Olayla ilgili hiçbir tanık yok. Babam serbest bırakılsın" dedi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.