Bugünkü
Takvim

Eniştesini tokatladı!

, eniştesinin bir kişiye teslim etmesi için verdiği 20 bin lirayla borcunu ödedi. ‘Gasp edildim’ dedi. Yalanını polis ortaya çıkardı.

ABONE OL
Eniştesini tokatladı!
Adana'da 17 Mart günü Recai Akdağ, polisi arayarak "20 bin lira olan çantamı alıp kaçtılar" diye ihbarda bulundu. Akdağ, başından geçenleri şöyle anlattı: "Eniştem var bana 20 bin lira verip bu parayı bir yere teslim etmesi istedi. Ben de parayı alıp giderken burada iki kişi bana el kaldırdı. Yanlarına gelip durunca polis kimliği gösterip, 'biz polisiz aracınızda bomba olduğu yönünde ihbar var polis merkezine geçip arama yapacağız' dediler. Bu sırada bana silah çekip boynumda içinde eniştemin parası olan çantayı istediler. Ben de vermeyince ağzıma silahla vurup çantayı aldılar. Daha sonra da arabayı durdurup araçtan inerek bir motosiklete binip kaçtılar." Ancak polis ifadelerini şüpheli bulduğu adamı karakola götürdü Polis bir taraftan Akdağ'ı sorguya alırken bir taraftan da olay yerindeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Görüntülerde o dakikalarda hiç motosiklet geçmediği belirlendi. Sorgusu sırasında yalanı ortaya çıkan Akdağ, gasba uğramadığını, 20 bin lira kredi kartı borcu olduğunu, eniştesinin verdiği 20 bin lirayı kredi kartı borcuna yatırdığını itiraf etti. Akdağ'ın, "Bu durumu enişteme anlatamayacağım için böyle bir yalan uydurdum. Yalanımın gerçekçi olması için de dudağıma yumrukla vurarak kanatıp darp edildiğim imajını verdim. Şimdi yaptıklarımdan çok pişman oldum" dediği öğrenildi. , yalan beyanda bulunmaktan işlem yapılıp serbest bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.