Bugünkü
Takvim

Dişli hasta!

, diş tedavisi için hastaneye gitti. Beklediği ilgiyi bulamayınca çılgına döndü. Soyunup maket bıçağıyla kendini kesti...

Dişli hasta!
Kendisiyle ilgilenilmediğini öne süren hasta, eylem yaptı. İlginç olay dün Antalya'da yaşandı. Bir süredir diş ağrısı çeken 40 yaşındaki İsmail Rüzgar, tedavi için Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne gitti. Kendisiyle kimsenin ilgilenmediğini öne sürerek bahçeye çıktı. Çevredekilere bağırdı. Daha sonra soyunmaya başlayan Rüzgar, yanında getirdiği maket bıçağıyla kendine zarar vermeye başladı. Çevredekilerin haber verdiği güvenlik görevlileri ise polisten yardım istedi. Olay yerine giden ekipler vücudunun üst bölümü kan içinde kalan İsmail Rüzgar'ı ikna etmek için uğraştı. Yaklaşık yarım saat süren ikna çabaları boyunca kendisine zarar vermeye devam eden Rüzgar, yardım edileceğinin söylenmesi üzerine elindeki maket bıçağını atarak eylemini sonlandırdı. Ambulansa alınan , gazetecilerin neden yaptığı sorusuna "Dişlerimi yapmadılar, bu yüzden yaptım" diye yanıt verdi. Rüzgar, ekiplerin, müdahale isteğini reddetti. Araçtan indi. Bölgeden yüreyerek uzaklaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.