Bugünkü
Takvim

Baykal’a büyük tepki

ABONE OL
Baykal’a büyük tepki
CHP eski genel başkanı ve Antalya Milletvekili 'ın 16 Nisan'daki referandum yorumu büyük tepkiyle karşılandı. Baykal'ın, "Bu kadar yetkiyi peygambere verseniz, peygamberi bozar" sözlerine öfke çığ gibi arttı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Kalksın özür dilesin. Bu milletin böyle laflara tahammül etmesi imkansızdır. O hadsizliğin cevabını 16 Nisan'da alacaksınız" açıklamasını yaptı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Böyle bir sözün söylenmesi asla kabul edilemez. Bu doğrudan doğruya dinin siyasete alet edilmesidir" diye konuştu. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da "Peygamberler üzerinden bir benzetmede bulunmak, son derece yanlış ve çirkindir" diyerek Deniz Baykal'a tepki gösterdi. Baykal'a sosyal medya üzerinden de büyük tepki yağdı.

kalan karakter 1000

DOĞAN DOĞAN

AL ÖNDER SAV VUR BAYKALA ALBAYKALI VUR KILICDAR OĞLUNA VS VS BUNLAR AYNI KEFENİN ADAMI ÇOK GÖRMEYİN BİLİYORDUK AM MA PERCİNLEDİN .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.03.2017 00:15
izlenimler izlenimler

Rezil ve rüsva olmuş hayla mel’un bir şekilde konuşuyor. Torunlarina gelecek kusaklara biraktigi miras KASET

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.03.2017 19:24
koylu koylu

muhalefetde inadina hayir cikacaksa bu sacma sapan soylemlerle evete cevirecek hey baykal bey once sunu bil bundan sonra ne peygaber olacak nede gelecek kiblesiz abtesiz kularda peygaber abtes ibrigi dahi olamiyacak bunu bilmen lazim galdiki yakisdirmak bile sacma o itab etiyin kisi lider olacakya

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.03.2017 13:33
mustafa mustafa

bunlar chp zihiniyeti zaten böyledir

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.03.2017 08:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.