Bugünkü
Takvim

Dr. Kemikkıran

Özel hastanede çalışan , başhekimin saldırısına uğradığını ve kolunun kırıldığını söyledi. İddialar herkesi şaşkına çevirdi...

ABONE OL
Dr. Kemikkıran
Hastaların doktorlara yönelik şiddeti bir yana, doktorun doktoru dövdüğünü de gördük! Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde özel bir hastanede kadın doğum uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Kemal Yıldız, Başhekim Hıdır Yüksel'in kendisine saldırarak kolunu kırdığını iddia edip, hakkında suç duyurusunda bulundu. Hastane yönetimi de iddiaları yalanlayıp, Dr.Yıldız'dan şikayetçi oldu.

'HASTALAR KURTARDI'
Aynı hastanede 5 yıldır çalıştığını söyleyen Dr. Yıldız, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Özel hastanede tüp bebek ünitesi sorumlu hekimi ve kadın doğum uzmanı olarak görev yapıyordum. 5 yıllık sözleşme sürem dolmuştu. 1 ay çalışıp ayrılacaktım. 13 Mart'ta beni başhekimlik odasına çağırdılar. Hasta yakınları da oradaydı. Başhekim saldırıp kolumu kırdı. Hasta yakınları beni kurtardı. Ardından devlet hastanesinden darp raporu aldım. Meslek olarak hayatımın en sıkıntılı günlerini yaşıyorum diyebilirim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.