Bugünkü
Takvim

Jan Dündar

ABONE OL
Jan Dündar
Almanya'da Türkiye karşıtı bir televizyon programına katılan , yayın sırasında beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Yaptığı açıklamalarla Türkiye'ye iftira atan Can Dündar'a cevap Alman konuk Günter Verheugen'dan geldi. Eski Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Verheugen, "Türkiye'yi AB'ye yakınlaştıralım diye olarak biz rapor ettik. Ben o yıllarda Başbakan olan Erdoğan'ı her aradığımda 'Türkiye olarak demokratikleşme alanında daha neler yapabiliriz' diye sorardı. Erdoğan, benim önerdiğim tüm demokratikleşme çabalarımı yerine getirdi" dedi. Verheugen'ın sözlerine karşı çıkan ilk isim Can Dündar oldu. Dündar'ın söylediklerine aldırmayan Verheugen, "Soruyorum değişen nedir? Türkiye mi değişti? Biz de mi bir şey var? Şimdi Erdoğan için diktatör diyoruz. Çok yanlış ve hatalıyız ve bir an önce bu hatadan dönmeliyiz" dedi.


*
Can Dündar'a haddini Günter Verheugen bildirdi.

kalan karakter 1000

doğrucu doğrucu

ulan gazeteci geçinen ,vatan haini ,can dündar ,oğlum yatacak yerin yok senin ,esas şunu merak ediyorum, öldüğün zaman ALLAH ,,,ın huzuruna nasıl çıkacaksın ,emin ol reddedilip cehennem çukuruna postalanacaksın,, ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 08:39
ali kırcı ali kırcı

programda can dündarın şok olan yüz ifadesi unutulmaz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 06:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.