Bugünkü
Takvim

Uçamadı

Havaalanı’nda memur olarak çalışan Ahmet Ö., kritik uçuş bilgilerine ulaşan bir isimdi. ’cülerin yurt dışına kaçmasına yardım etti. Skandal patlak verince yakayı ele verdi!

ABONE OL
Uçamadı
Terör örgütü , devletin en kritik kurumlarına kadar sızdı. Kalleşlikte sınır tanımayan FETÖ'cü teröristler, 15 Temmuz'da darbe yapmaya kalkıştı. Ancak 79 milyon, tankların önüne yatıp hainlere demokrasi tokadını attı. Kanlı kalkışmanın ardından FETÖ'cü hainler tek tek yakalandı. Darbecilerin yargılanması sürerken, kendilerini gizleyen FETÖ'cüler kaçacak delik aradı. Bazı teröristler ise örgütün yardımıyla yurt dışına kaçtı. Polis alarm düğmesine bastı. Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ soruşturmasında kritik bilgilere ulaşıldı. Esenboğa Havalimanı'nda görevli Ahmet Ö.'nün örgüt mensuplarının yurt dışına kaçmasına yardım ettiği saptandı. Harekete geçen Ankara polisi, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nde, Havacılık Bilgi Yönetimi Memuru olarak çalışan Ahmet Ö.'yü gözaltına aldı. Ahmet Ö.'nün Türk hava sahasındaki uçuşların tüm aşamalarına dair bilgilere ulaşma yetkisinin olduğu anlaşıldı. FETÖ'nün haberleşme programı "ByLock"u aktif kullandığı belirlenen zanlı sorguya alındı.

THY'DE 26 KİŞİ İŞTEN ATILDI
THY'de de FETÖ operasyonu düzenlendi. MİT, FETÖ soruşturmasıyla ilgili THY'ye bir yazı gönderdi. Söz konusu yazıda THY'de çalışan ve "ByLock" kullandıkları belirlenen FETÖ'cü kişilerin isimleri bildirildi. THY'de aralarında 7'si pilot 26 kişinin görevine son verildi.

kalan karakter 1000

dürüst dürüst

Her taraf fetö cü dolu idare edenler kör veya görmek istemiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2017 11:25
garip garip

idam ne zaman çıkacak bu hainler asılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 15.03.2017 09:37
Atmaca Atmaca

Serefsiz pic vetocular bunlar kimin çocuğu bu vatanının ekmegini ye sanra ihanet et adi serefsizler

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 15.03.2017 02:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.