Bugünkü
Takvim

Eşsiz hayat

Yıllarca olarak çalıştı. Evlendi, kocası onun kadın olduğunu sandı. Hatta fakir bir aileden aldığı kızı, kendi doğurmuş gibi yaptı. Gerçek, ölünce ortaya çıktı. 60 yaşındaki ’ın, olduğu ve sahte kimlik kullandığı anlaşıldı...

Eşsiz hayat
Atv'de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı, yine eşi ve benzerine az rastlanan büyük bir olayı ortaya çıkardı. Kumburgaz'da oturan ve 'Handan' isimli bir butiği işleten (60), 8 Mart'ta fenalaşarak Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Doktorlar, ölümünü şüpheli bulunca, ceset Adli Tıp'a kaldırıldı. Yapılan incelemede Aktaş'ın olduğu ortaya çıktı. Bu ilginç durum, Aktaş'ın eşi ve 22 yaşındaki kızına bildirildi. Genç kız, aldığı bu haberle şoke olup sinir krizleri geçirdi. Eşi ise "Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi" dedi. Olaya polis el koydu ve kocanın ifadesine başvurdu.

HEMŞİRE OLARAK ÇALIŞTI
Aldığı habere inanamadığını belirten koca "Eşim yıllarca Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi. Olanlara inanamıyorum" dedi. Aktaş'ın kızı ise yıllarca anne bildiği kadının erkek çıkması üzerine bunalıma girdi. Genç kızın "Peki benim gerçek ailem kim" diyerek gözyaşları döktüğü öğrenildi. Araştırmalarını sürdüren polis, ölen kişinin Nail Ç. olduğunu, Şükran Aktaş'a ait nüfus cüzdanı kullandığını tespit etti. Polisin ulaştığı gerçek Şükran Aktaş "Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Ben de şoktayım" dedi.

AİLESİ ŞOKTA
Nail Ç.'nin ailesi de olan bitenleri duyunca şoke oldu. Nail Ç.'nin ağabeyi "Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını aldı ve gitti. O günden sonra kendisinden haber alamadık" diye konuştu. Bu arada Nail Ç.'nin 22 yaşına kadar büyüttüğü kızının gerçek ailesinin kim olduğu merak uyandırdı.

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.