Bugünkü
Takvim

Bizim Meyrem

Bizim Meyrem
Genel Başkanı , Avrupa'nın Türk siyasilere gösterdiği tepkiyi utanç verici olarak değerlendirdi. Almacı, Almanya, Hollanda, Avusturya ve Belçika'nın Türk politikacılara salon verilmemesini kul edilemez olarak nitelendirdi. Şunları söyledi: "Biz her zaman fikir ve düşünce özgürlüğünü önemseyen partiyiz. Türkiye hakkında olumsuz bulduklarımızı söylediğimiz gibi bu kez Türkiye'ye yapılan haksızlığı dile getirmekte sakınca görmüyoruz. Türkiye'deki nedeniyle yurt dışındaki Türkler'i ne için 'Evet' dediklerini belirtmek isteyenlerin engellenmesi demokrasi adına utanç verici."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.