;

650 yıldır Avrupa’dayız

, AB’ye tepki gösterdi: Artık tek taraflı adım atma dönemi bitti. Biz 650 yıldır Avrupa’dayız. Ne kadar ekmek o kadar köfte

650 yıldır Avrupa’dayız
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün 30. Muhtarlar Toplantısı'nda Amasya, Ankara, Antalya, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gümüşhane, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Muğla, Muş, Nevşehir ve Bitlis'ten gelen muhtarlara hitap etti. Erdoğan, özetle şunları söyledi:

Ülkemiz siyasetinde maalesef millete hakaret etmeyi maharet sanan bir anlayış var. Geçtiğimiz günlerde bir parti lideri çıkmış gazilere, şehit yakınlarına, esnafa, velhasıl millete verip veriştiriyor. Millet kendilerine destek vermiyormuş. Tek bir hayır söz ağızlarından çıkmayanlara milletim niye destek versin?

650 yılı aşkın süredir kesintisiz bir şekilde Avrupa'da devletimizle, kültürümüzle, medeniyetimizle varız, var olmaya devam edeceğiz. Biz Avrupa'da misafir değil ev sahibiyiz.

AB ülkemize söz verdiği ama kasıtlı olarak tutmadığı vize serbestisi, mülteciler için toplamda 6 milyar avro yardım, Faslıların açılması gibi adımları attığında biz de elbette iyi niyetimizi göstereceğiz.

Artık tek taraflı adım atma dönemi bitti. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
  • 02 Aralık 2016, Cuma

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

viyanaya kadar bizim topraklarımız delil eserkerimiz duruyor Müslüman türk halkı duruyor sizin hepinizi katletmedik diyemi bu yaptıklarınız merhametten maraz doğdu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.12.2016 10:25
FatihSultan23 FatihSultan23

Sayın Cumhurbaşkanım; Asıl avrupalı biz Türkleriz gelip Bizi Osmanlı kültürümüzü örnek almaları Türk Milletinin Beyefendiliğine özenen batılılar şimdi kendilerine avrupa birliği diyorlar, hayır onların kurduğu birlik avrupa terörist birliğidir, Reisim Allah seni başımızda eksik etmesin, Rabbım Seni Korusun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.12.2016 08:37
enver şatır enver şatır

hislerimize söylemek istediklerimize ve de bunları ilgili yerlere duyurmanıza çok seviniyoruz. biz sessizlerin sesi oluyorsunuz. sn. c.başkanım sizi çok seviyoruz. Allah yardımcınız olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.12.2016 02:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.