;

Başkanlık ve yeni anayasa

Başkanlık ve yeni anayasa
Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı dün Çankaya Köşkü'nde buluştu. Gündemdeki gelişmeleri görüşmek üzere Başbakan Binali Yıldırım, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi Çankaya Köşkü'ne davet etti. Saat 13.30'da Köşk'e gelen Bahçeli'yi kapıda karşıladı. İkilinin görüşmesi yaklaşık 1 saat 10 dakika sürdü. Yıldırım ve Bahçeli, baş başa gerçekleştirdikleri görüşmede gündemdeki bütün önemli meseleleri ele aldı.

MUSUL'U DA KONUŞTULAR
Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yıldırım ve Bahçeli, Musul'u terör örgütü DEAŞ'tan temizleme harekatını da ele aldı. Başbakan Yıldırım, Musul harekatına ilişkin son bilgileri Bahçeli'ye aktarırken, bu harekatta Türkiye'nin pozisyonu, alınan tedbirler ve bölgede oynanan oyunlara yönelik bilgi verdi. Başbakan Yıldırım ve Bahçeli arasında ele alınan en önemli konu ise anayasa değişikliği ve başkanlık sistemi oldu. Bahçeli kısa süre önce de anayasa değişikliği ile ilgili teklifin AK Parti tarafından meclise getirilip bir an önce görüşülmesi gerektiğini açıklamıştı. Bahçeli bu konudaki görüşlerini de Başbakan Yıldırım'a aktardı.

kalan karakter 1000

ERAY ERAY

Bu nasıl bir fotoğraf insan yalandan da olsa biraz tebessüm eder. Başbakan var yanında ve kameraya poz veriyorsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2016 02:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.