Bugünkü
Takvim

için sandığa gideriz

, için referandum sinyali verdi: İngiltere gibi kamuoyu yoklamasına gideriz. Halkımıza “AB ile müzakarelere devam mı, tamam mı?” diye sorarız

AB için sandığa gideriz
Cumhurbaşkanı , Vakıf Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı. Erdoğan, "Okuma yazma bilmeyen, oyuna parmak basan bir kardeşimizle, lamızla, annemizle 3 üniversite bitirmiş birinin birer oy hakkı olması adaletli mi geliyor size sorarım" sözleriyle gündeme gelen Erol Evgin'e tepki gösterdi. Erdoğan, "Sen sanatçı olsan ne olur?" diye sordu. şöyle devam etti: "Bundan sonra kendi aldığını kararlarla yüzleşmeye hazır olmanız gerekiyor. Benim sizlerden beklentim iş hayatınızda ülkenize olan sadakatinizi asla kaybetmemenizdir. Devir hayat boyu eğitimi sürdürme devridir. Eğitiminizi daha ileri taşıyarak Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için katkı vermek zorundasınız. Hepimiz aynı gemideyiz. Benim gözümden sizler Asım'ın neslisiniz. Bu üniversitesi 6 yılda gerçekten örnek bir kurum haline geldi. Ecdadın kurduğu vakıfların büyük bölümü başlı başına üniversite olarak hizmet vermiştir. Beştepe'de inşaatı süren külliyemiz, camisiyle, kütüphanesiyle, sergi salonları olacak bir külliyedir. Bizim amacımız hiçbir zaman kamu kurumların o soğuk duruşunu yansıtacak bir kurum yapmak olmadı. Şu anda içinde bulunduğumuz yer de bir külliye." AB için referandum sinyali veren Erdoğan, "İngiltere gibi kamuoyu yoklamasına gideriz. Halkımıza sorarız "AB ile müzakarelere devam mı, tamam mı?" diye sorarız" dedi.

kalan karakter 1000

vardar vardar

bizim saf SOLCULAR....pelerinden ayrılamadıkları ingiliz kraığının ne kadar CANİ olduğunu görsüner...yüksek ingiliz çıkarları için BİR İNGİLİZ MİLLETVEKİLİNİ KOLAYCA HARCIYORLAR....bizim safların gözleri mühürlü,yüksek ingiliz hayranlığı ile....:::))))))))))))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2016 12:30
vardar vardar

go home AB.....!!!!!!!!!!!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.06.2016 11:49
mehmet mehmet

ben her zaman AB Karşıyım çünkü bize hiç bir faydası yok çünkü moruklamış bir nüfüsu var bizimkilerde çalışmayı sevmeyenler gidip morukları memnun edip paralarını yiyor. çalışıp tazecikler varken tembelliklerinden paralı moruklar için AB diyorlar ben AB HAYIR DİYORUM. BİZ KURALIM İSTERSEK ONLARI ALALIM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.06.2016 11:19
FALCONETTİ FALCONETTİ

Türkiye AB dışında yaşayabilir sokak çoğunluğu bu yönde yeni komşular yeni ittifaklar yapabilir bu gücü vardır.Osmanlıdan itibaren yıkma projelerini sürdürenlere tedbirini alır ayrıca müdaneside yoktur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 23.06.2016 10:06
emre emre

Bir gün gelecek bizi ab ye almak için yalvaracaklar.ab ye hayır

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 23.06.2016 09:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.