Bugünkü
Takvim

Lastikleri kesti 2 milyonu çaldı

Lastikleri kesti 2 milyonu çaldı
Adana'da dün polis ekipleri, kendilerini görünce kaçmaya başlayan bir kişiyi yakaladı. Ekiplere Fatih Çimen adına düzenlenmiş ehliyet verip, korktuğu için kaçtığını söyleyen gencin ehliyetinin sahte olduğu belirlendi. Gerçek kimliğinin ise Cengiz Çeven olduğunu tespit edildi. Fethiye Cezaevi'nden firar ettiği anlaşılan Çemen'in 7 ayrı dosyadan yakalama emrinin ve kesinleşmiş 9 yıl hapis cezasının bulunduğu anlaşıldı. Banka önlerinde bekleyip, para çeken müşterilerin otomobillerinin lastiğini kestikten sonra çantalarını çaldığı tespit edilen Çeven'in, bu yöntemle son 2 yılda 20 ayrı şehirde, toplam 2 milyon lira para çaldığı belirlendi. Suç makinesi tekrar cezavine gönderildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.