Bugünkü
Takvim

GelmiyoRus

ve arasındaki ilişkiler gerildi; yaşananlar Antalya'daki i tedirgin etti. Putin'in, 'Ülkenize dönün' çağrısına, Rus gelinler yanıt verdi:

ABONE OL
GelmiyoRus
RUS savaş uçağının düşürülmesinin ardından iki ülke arasındaki gerilim günden güne tırmandı. Yükselen tansiyon en çok Antalya'da yaşayan i tedirgin etti. Ruslar'ın en gözde kenti Antalya'da 16 bini Türk vatandaşlığına geçen, 2 bini de 5 yıllık süreyi doldurmayı bekleyen 18 bin Rus gelin, gerginlikten rahatsız olduklarını ve bir an önce krizin çözülmesini istediklerini dile getirdi. 'ye gelen ve burada yuva kuran Rus gelinler, kendilerini ülkelerine çağıran Vladimir Putin'e de şöyle seslendi: İki ülke arasında bazı sorunlar olsa da bu sorunların diyalog yoluyla çözüleceğine inanıyoruz. Çünkü iki ülkenin halkları arasında bir sorun bulunmuyor. Biz bu kriz yüzünden 'ya dönmeyi düşünmüyoruz, Türkiye'de mutluyuz...

kalan karakter 1000

serdar arkin serdar arkin

Bazen düsünüyorum: Bir türk ile evli olan yabanci birisi (Ajan yada yetkili birisi degil sade vatandas), kendi ülkesi ile Türkiye arasinda savas cikarsa ne yapar? Ilginc bir durum bence! Evlenirken iyi düsünmek gerekir!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2015 22:18
Vatandaş Vatandaş

Afererinus

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.11.2015 15:21
memo memo

tabiki geri gitmezler rusya nin ve rus erkeklerin ne mikrop olduklarini rus kadinlari iyi bilir turkiye onlar icin bir cennet

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 29.11.2015 13:02
murat murat

Türkmenleri hedef alan putin ve rusyayı kınıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 29.11.2015 09:13
AZAT AZAT

ESED KANLI BİR KATİLDİR SAVAŞ SUÇU İŞLEMEKTEDİR PUTİNDE KATİLİN YANINDA YER ALARAK SUÇA ORTAK OLMUŞTUR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 29.11.2015 09:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.