Bugünkü
Takvim

Yaşam müjdesi

ABONE OL
Yaşam müjdesi
Ankara'da yaşayan ve 1 hafta içinde kalp nakli olması gereken Deha İdil'e uygun kalp bulundu! Kalp yetmezliği nedeniyle makinelere bağlı yaşayan ve yaklaşık 1 hafta önce daha fazla acı çekmemesi için uyutulan Deha İdil için beklenen haber Adana'dan geldi. Bir donörden bulunan kalbin Deha İdil'e uygun olabileceği bilgisini alan doktorlar, vakit kaybetmeden kente gitti. Kalbin Deha için uygun olduğunu belirledi. Ve kalple birlikte Ankara'ya döndü. Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde önceki gün gerçekleştirilen ameliyatla kalp, minik İdil'e nakledildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.