Bugünkü
Takvim

Sınıra

ABONE OL
Sınıra sevkiyat
Sınırda Rusya ile yaşanan gerginlik sonrası Tekirdağ'dan demiryolu ile sevk edilen çok sayıda Gaziantep'e ulaştı. Tren garından çekicilere yüklenen tankların Silopi'de konuşlandırılacağı bildirildi. Tekirdağ Mekanize Piyade Tugayı'ndan demiryoluyla sevk edilen 20 tank Gaziantep'e ulaştı. Tren garından çekicilere yüklenen MT-60 tankları, yoğun güvenlik önlemleri altında karayoluyla Silopi'ye hareket etti. Öte yandan 3 günden bu yana Gaziantep'e batı illerinden gönderilen 60 tankın Doğu ve Güneydoğu'nun sınır noktalarına konuşlandırılacağı bildirildi.

kalan karakter 1000

halk halk

Bu tedbirler çok doğru. Bu kadar haksız tutum takınan Rusya İran dost değil...
Ayrıca masada anlaşma imzalayıp arkadan iş çeviren yalancı batı ve diğerlerine artık güvenmeyelim

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.11.2015 17:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.