Bugünkü
Takvim

ya 4. kurban

Sahte rakıya 4. kurban
İzmir'de dan dolayı ölenlerin sayısı 4'e çıktı. Hastanede tedavisine devam edilen Özkan Yaman (39)'ın da dün beyin ölümü gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta yaşanan olayda zehirlenenlerden Ali Ulutürk (49), Alem Pena Çandar (73) ve Ömer Akgün Yüngeliş (59) birer gün arayla art arda hayatını kaybetmişti. Olayı soruşturan polis, öte yandan ölüm saçan kişinin kimliğini tespit etti. Sahte rakıların organizasyonunu yaptığı iddia edilen terzi Ş.S.'nin, ölümlerin başladığı gün kent dışına kaçtığı saptandı. Ölüm taciri için tüm Türkiye'de yakalama kararı çıkarıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.