Bugünkü
Takvim

Terörün eseri

ABONE OL
Terörün eseri
Terör örgütü , sözde özyönetim bahanesiyle girdiği her yeri harabeye çeviriyor. Dün Cizre, Silvan ve Sur, Silopi, Yüksekova, Varto, bugün de Nusaybin'de aynı tablo ortaya çıktı. Güvenlik güçleri PKK'yı etkisiz hale getirdi. Geride ise teröristlerin yakıp yıktığı ilçe kaldı. Mardin'in Nusaybin İlçesinde, ilan edilen sokağa çıkma yasağı 14'üncü gününde kaldırıldı. İlçedeki operasyonlarda, teröristlerce 4 mahallede açılan 250 hendeğin tamamı kapatıldı. Barikatlar kaldırıldı. Hendeklere döşenen yaklaşık 5 ton el yapımı patlayıcı, polis bomba uzman ekiplerince imha edildi. Hendek ve barikatların imhası sırasında meydana gelen patlamalar nedeniyle çok sayıda ev ve iş yeri zarar gördü.

kalan karakter 1000

misafir misafir

işte gerçek kürt düşmanları ancak bu kadar kürtlere zarar verebilir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.11.2015 13:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.