Bugünkü
Takvim

Sahte gözyaşı

ABONE OL
Sahte gözyaşı
Konya iki kardeşin sıra dışı una sahne oldu. Önceki sabah, babaları Şenol Ümütlü ile dayıları Yasin Altunel'in ortak işlettiği kuyumcu dükkanını açan Furkan (20) ve Taha Ümütlü (16) kardeşler, soygun ihbarında bulundu. Polislere, iki kişinin 6 kilogram bilezikle 35 bin TL'yi alarak kaçtığını anlattı. Furkan bu esnada gözyaşlarına boğuldu. Hatta soygunculardan birinin de adını verdi. Polis aramalara rağmen sonuç elde edemedi. Şüphe üzerine kardeşlerin ifadesine başvurdu. Küçük olan soygunu ortaklıktan ayrılmak isteyen dayılarına kızdıkları için kendilerinin yaptığını anlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.