Bugünkü
Takvim

Azeri desteği

ABONE OL
Azeri desteği
Suriye'de Türkmenler'e karşı yapılan ağır saldırılar nlı politikacı Ganire Paşayeva'yı hareke geçirdi. Daha önce Irak Türkmenleri'ne maaşını bağışlayan Azeri milletvekili Ganire Paşayeva, Suriye'deki Türkmenler için de kayıtsız kalmadı. Maaşını Suriyeli Türkmenlere bağışlayan Paşayeva "Herkesi imkanları ölçüsünde Türkmenler'e yardım etmeye çağırıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

yunus yunus

Rabbim mazlumun yanında yer alsın, ALLAH(CC) harşeyin sahibidir,ALLAH(CC) heryerdedir,ALLAH(CC) bu milletvekilindende razı olsun tanırız kendisini dik durur eğitmez kendileri

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 26.11.2015 14:31
misafir misafir

doğan medyası avnesiyle sana kurban olsun bir kısım muhalefette dahil hepsi sen etmezler Allanına kurban

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.11.2015 13:46
Zazza Zazza

Allahına Kurban Senin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 26.11.2015 09:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.