Bugünkü
Takvim

Akademik cinnet

Böyle vahşet görülmedi! İç mimarlık okuyan Tevfik Utku P., aynı sınıfı ve aynı odayı paylaştığı arkadaşının boğazını kesti. Doktorlar "O bir şizofren" dedi...

ABONE OL
Akademik cinnet
Tevfik Uzunoluk (19), bu yıl 'deki Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nü kazandı. Öğrenci yurdunda, bölüm arkadaşı Tevfik Utku P. ile kalmaktaydı. Ancak önceki akşam iki genç arasında tartışma çıktı. Uzunoluk, ardından yatağına geçip uykuya daldı. Tevfik Utku P. ise olayın ardından bu kez de telefonda annesiyle tartışınca cinnet getirdi. Yatağında uyuyan Uzunoluk'un boğazını kesen Tevfik Utku P., sabaha kadar bekledi. Gün ağırdığında ise polise teslim oldu.

BABASINI KAYBETMİŞTİ
i nasıl işlediğini tüm detaylarıyla anlatan Tevfik Utku P., gözaltına alındı. Yarı burslu olarak kazandığı üniversiteye bu yıl başlayan Tevfik Uzunoluk'un Aydın'ın Nazilli ilçesinde oturan ailesi acı haberi alınca yıkıldı. Eşini de 11 ay önce kanserden kaybeden Hayriye Altınok, iki çocuğundan birini de şizofren cinayetine kurban verince sinir krizleri geçirdi. Talihsiz gencin cenazesi, Nazilli'de toprağa verilecek.

Ümit ÖZMEN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.