Bugünkü
Takvim

dayanışması

Dördüz dayanışması
Konya'da Özkan çiftinin 6 yıl önce tüp bebek tedavisiyle biri kız dördüz çocukları dünyaya geldi. lerden Arda'nın yüzde 98 bedensel, Irmak'ın ise yüzde 83 görme engelli olduğu tespit edildi. 6 yaşındaki dördüzlerin dayanışması ise dikkat çekti. 3 kardeş, "Arda üzülmesin" diye evde yuvarlanarak hareket etti, şeker ve çikolata yemedi. Arda ağladığında ve güldüğünde hastalandığı için dikkatli davranmaya özen gösterdi. Bedensel engelli Arda ise 3 kardeşinin ilgisi sayesinde oturmaya, konuşmaya ve ayaklarının üzerinde durmaya başlayarak herkesi derinden etkiledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.