Bugünkü
Takvim

Savcı vazoyu silah saydı

ABONE OL
Savcı vazoyu silah saydı
İstanbul'da Mecidiyeköy'de gündelikçi olarak çalışan Aysun S. (40), birlikte yaşadığı işsiz Levent U.'ya (36) "Sen alkoliksin, senden ayrılmak istiyorum" dedi. Levent U., "Ayrılamazsın, seni yaşatmam" yanıtı verdi. Çift tartışınca, kadının yüzüne yumruk atan Levent U., kafasında vazo kırdı. Baygınlık geçiren Aysun S., kendine geldikten sonra hastaneye gitti. Bir gün doktor gözetiminde kaldı. Ardından da Levent U.'dan şikayetçi oldu. Aysun S. ifadesinde "Büyük cam vazoyu başımda kırdı. Hastaneye bile götürmedi" dedi. Savcılık vazoyu silah saydı. Levent U. hakkında 1.5 yıla kadar hapis istendi.

Ümit UZUN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.