Bugünkü
Takvim

Acilde

Doktorla tartışan hasta yakınları, ellerinde bıçak ve sopalarla acil servisi bastı. Saldırganlar 3 özel güvenlik görevlisini bıçakladı.

ABONE OL
Acilde maganda
Kayseri Eğitim ve Araştırma si Acil Servisi'ne astım şikayetiyle gelen Şükrü Yasak'a oksijen tedavisi uygulandı. Bunu yetersiz bulan hasta, Doktor Erdal Karaca'dan kendisine serum takılmasını istedi. Doktorun 'Gerek yok' demesi üzerine sinirlenen hasta, önce doktorla sonra güvenlik görevlileri ile tartıştı.

HASTANEYİ BASTILAR
Tartışmanın ardından Şükrü Yasak hastaneden ayrıldı. Aradan 4 saat geçtikten sonra Yasak'ın oğulları ve akrabalarından oluşan 6 kişilik grup, acil servisi bastı. Ellerinde bıçak ve sopalarla içeri giren hasta yakınları, güvenlik görevlileri Ahmet Han Gümüş (33), Raşit Bozca (32) ve Mustafa Güney'i (30) darp ederek bıçakladı. Olay esnasında acil serviste bulunan çok sayıda hasta ile personel korku dolu anlar yaşadı. Saldırganlar olayın ardından yaya olarak kaçarken, yaralılar tedavi altına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.